Site Loader

Wydawać się może, że podłoga jest nieistotnym elementem wystroju pomieszczenia, a jej wybór przyjdzie nam prosto, bez zbędnego zastanawiania się. Tymczasem, podejmując pierwsze kroki na drodze do urządzenia naszego lokum, wiemy jak bardzo stwierdzenie to jest nieprawdziwe. Dobrze dobrane panele, listwy, płytki, a czasem także dywan, wprowadzają do pomieszczenia ład i harmonię. Warto wybrać jedno z rozwiązań uniwersalnych, w jasnych barwach, które będzie pasowało do całościowej aranżacji naszego mieszkania.

Listwy podłogowe to niepozorny element, którego wybór może stanowić jednak całkiem spory problem. W sklepach meblowych możemy znaleźć wiele różnych produktów do podłóg, jednak należy zdawać sobie sprawę, że niektóre prezentują się ładnie jedynie na regale. Zawsze dobrym rozwiązaniem są jasne kolory i chociażby białe listwy podłogowe. Jest to rozwiązanie klasyczne, które nigdy nie wyjdzie z mody. Biały kolor jest na tyle uniwersalny, że będą pasować do niego praktycznie każde pokojowe meble i inne dekoracyjne dodatki, typu firany zasłony, czy materiałowe poduszki.

Dla tych, którym listwa lakierowana na biało wydaje się zbyt surowym rozwiązaniem, polecamy białe cokoły do parkietu. Cokoły są listwami o pełnym przekroju, które montuje się bezpośrednio do ściany. Często występują w ozdobnej formie, z różnymi rzeźbieniami i specjalnym frezowaniem. Jeśli zdecydujemy się na bogato zdobione, białe cokoły do parkietu, raczej wybierzmy do tego prostą podłogę, najlepiej w jednym kolorze.

Zobacz również: biała listwa sklep internetowy

admin

2 Replies to “Aranżujemy mieszkanie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *