Site Loader

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na szklane i stalowe zabawki analne, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które chcą kupić porządne gadżety erotyczne, ale nie maja zielonego pojęcia, które materiały są bezpieczne i na co zwrócić uwagę przy zakupach.

Szklane zabawki analne

Nowością na rynku są szklane gadżety erotyczne, które prezentują się naprawdę bardzo okazale. W pierwszej kolejności warto postawić na gadżety bdsm, które wykonane są ze szkła borokrzemowego, które w przypadku zabaw erotycznych sprawdzi się najlepiej. Szkło borokrzemowe jest idealnie gładkie, nie matowieje i nie ma ryzyka pęknięcia. Warto wspomnieć także i o tym, że szkło bardzo szybko dostosowuje się do zmiennych temperatur. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które lubią igraszki podczas kąpieli w gorącej wodzie. Szkło borokrzemowe jest bezzapachowe i łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego też gadżety erotyczne wykonane z tego materiału cieszą się tak wielkim zainteresowaniem. 

Gadżety ze stali nierdzewnej

Przeglądając blog erotyczny niejednokrotnie można natknąć się na gadżety erotyczne, które wykonane są ze stali nierdzewnej. Oryginalne gadżety bdsm z tego materiału są najlepszy wyborem dla tych osób, które stawiają na minimalizm i luksus. Stal nierdzewna jest niezniszczalnym materiałem, dlatego też gadżety erotyczne mogą służyć nawet przez kilkanaście lat. Stal nierdzewna jest hipoalergiczna i dość łatwa w utrzymaniu czystości. Jedyną wadą jest tak naprawdę dość duża waga, dlatego też nie każdemu zabawki erotyczne z tego materiału mogą przypaść do gustu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *