Site Loader

Sklep dla amazonek gwarantuje szeroki wybór peruk, dzięki którym kobiety po chemioterapii mogą na nowo poczuć się atrakcyjnie. Decydując się na zakup sztucznych włosów trzeba mieć świadomość, że wymagają one odpowiedniej pielęgnacji. Zaniedbana peruka szybko utraci swoją pierwotną formę i będzie nadawać się jedynie do wyrzucenia. Warto jest zainwestować w specjalistyczne akcesoria, które kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Zakup szczotki do peruk

Czesanie krótkiej peruki zwykłym grzebieniem nie jest najlepszym pomysłem. W ten sposób włosy mogą zostać po prostu wyrwane. Dobrej jakości szczotka do włosów syntetycznych skutecznie rozczesuje kosmyki, a także nadaje im miękkości. Nie trzeba obawiać się efektu napuszenia.

Delikatne kolce rozdzielają pasemka włosów, jednak nie uszkadzają ich. Znacząco przedłuża to trwałość peruki. Łagodnie zakończone igły nie uszkodzą również podstawy, która zwykle wykonywana jest z elastycznej gumy.

Wybór balsamu do włosów syntetycznych

Następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego balsamu do peruk. Wykazuje on działanie antystatyczne. Sprawia to, że nadanie fryzurze odpowiedniej formy stanie się o wiele łatwiejsze. Ponadto tego rodzaju produkty sprawiają, że włosy syntetyczne wyglądają niczym prawdziwe. Zyskują zdrowy blask, miękkość i gładkość.

W sklepach dla kobiet po mastektomii dostępna jest również bielizna dla amazonek, pasy kompresujące, rękawy kompresyjne, protezy piersi, turbany po chemioterapii, odzież sportowa, a także wiele innych.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *