Site Loader

W internecie można spotkać się z wieloma pięknymi piosenkami czy nagraniami. Większość z nich jest umieszczona na serwisie jakim jest YouTube. Jest to platforma pozwalająca na swobodne oglądanie zamieszczanych tam treści.
Zamieszczone tam filmiki, to treści zarówno edukacyjne jak i rozrywkowe. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nieraz jednak użytkownik spotka się z czymś, co tak mu się spodoba, że chciałby wracać do tego w dowolnym momencie. Może to być piosenka, podcast czy inny rodzaj nagrania. Bezpośrednie pobieranie z youtube nie jest możliwe, na szczęście istnieją narzędzia, które wspomagają osoby, które chcą aby dany plik znalazł się u nich na smartphonie lub innym urządzeniu.

Jedno z takich bardzo znanych narzędzi to przetwornik youtube na mp3. Posiada on funkcję konwertowania plik video na format mp3. Dzięki temu użytkownik otrzymuje plik tylko do odsłuchu, który jednocześnie zajmuje o wiele mniej miejsca i można się nim cieszyć w każdym miejscu o każdym czasie.

Tego typu narzędzia są także bardzo dobre dla osób, które nie mają możliwości zakupu płyt piosenkarzy, lub chcieliby rozwijać się z różnych dziedzin na przykład w podróży. Wtedy wystarczy pobrać sobie dane pliki i umieścić je na telefonie czy na płycie CD. To wystarczy, aby w każdym, dowolnym momencie móc pozwolić sobie na dostęp do nagrania. Każdy użytkownik portalu YouTube powinien poznać takie narzędzia, co znacznie ułatwiłoby mu korzystanie z tej strony. Jest to znaczne ułatwienie życia wszystkim, którzy nie zawsze mają dostęp do internetu.

Więcej: yt przetwornik

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *