Site Loader

Operacja mastektomii to nie koniec świata, to otworzenie nowego rozdziału w życiu, który co prawda wymaga nieco innych detali. W tym wypadku stosowania innego rodzaju biustonoszy. Jak jednak wybrać dobry dla siebie biustonosz, podczas gdy pierwszy raz odwiedza się sklep dla amazonek?

Bielizna dla amazonek — rodzaje

Na rynku znaleźć można trzy najczęściej spotykane rodzaje biustonoszy dla amazonek. Są to oczywiście biustonosze sportowe, biustonosze, pooperacyjne i odciążające. Każdy z tych modeli charakteryzuje się nieco innym zastosowaniem, co pozwala dobrać odpowiedni model do etapu powrotu do zdrowia.

Co jest ważnego w przypadku wyboru?

Wybieranie bielizny dla amazonek nie jest łatwą sprawą. Na szczęście istnieje kilka sztywnych reguł, które pozwolą wybrać odpowiedni dla siebie model, który zapewni nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także swobody podczas codziennych czynności.
Oprócz tak oczywistych spraw, jak odpowiedni materiał i aspekty techniczne związane, chociażby z umieszczeniem zapięcia z przodu, poleca się wybieranie modeli, które charakteryzują się bardzo dobrym dopasowaniem biustonosza. Tylko idealnie dopasowany biustonosz gwarantuje, że protezy piersi będą zawsze stabilnie i pewnie noszone. Ważne także jest to, aby zapewniały tym sposobem nie tylko pewność siebie, lecz także poczucie kobiecości. Powrót pewności siebie i poczucia własnej atrakcyjność jest kluczowe do pełnego powrotu do zdrowia.
Jak widać, dobór odpowiedniego biustonosza dla kobiety po mastektomii, choć wydaje się trudny, to wcale taki być nie musi.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *