Site Loader

Wiele kobiet, u których dokonano operacji amputacji piersi po nowotworze, decyduje się na noszenie protez piersi. Nie tylko pozwalają na odzyskanie kobiecego wyglądu sylwetki, ale również zapewniają wysoki komfort każdego dnia.

Protezy piersi – wsparcie po mastektomii

Gdy diagnoza to rak piersi, wcześnie wykryta dolegliwość może być skutecznie leczona. Jedną z metod jest mastektomia, czyli amputacja piersi. Jest ona stosowana wtedy, gdy nowotwór jest już większy, więc konieczne jest usunięcie go z całą tkanką otaczającą.

Po mastektomii kobiety często mają problemy z zaakceptowaniem swojego nowego wyglądu. Rozwiązaniem może być proteza piersi, która wtedy, gdy będzie dobrze dopasowana, jest w stanie doskonale imitować naturalny biust – także pod cienką bluzką lub sukienką z dużym dekoltem.

Proteza piersi – szeroki wybór dla każdej kobiety

W sprzedaży można znaleźć pełną gamę protez piersi. Producenci tego typu artykułów stosują dzisiaj zaawansowane technologicznie materiały, które pozwalają na uzyskanie efektu doskonale imitującego naturę.

Nowoczesna proteza piersi może nie tylko prezentować się jak naturalny biust, ale także tak się zachowywać. Jest przyjemna w dotyku, lekka, nie powoduje otarć, a także może być idealnie dopasowana do karnacji. W noszeniu protezy może pomóc specjalny biustonosz wyposażony w kieszonkę, ale również dostępne są protezy samoprzylepne, które przyczepia się do skóry z użyciem specjalnych taśm.

Najlepiej zatem udać się do dobrego sklepu medycznego specjalizującego się w sprzedaży protez piersi, aby tam otrzymać fachową pomoc w doborze najlepszych modeli. Aktualnie amazonki mogą zamawiać protezy piersi również za pośrednictwem internetu. To wygodne rozwiązanie – zakupione protezy można wtedy na spokojnie przymierzyć w domu i wybrać taką, która będzie leżała perfekcyjnie.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *