Site Loader

Odzież oraz buty robocze można obecnie znaleźć w wielu sklepach online i stacjonarnych, jednak często jakość takiego asortymentu nie spełnia wymagań klientów. Widać to przede wszystkim w branżach, gdzie wymagana jest najlepsza ochrona.

  1. Porządna odzież robocza
  2. Buty BHP dla firm
  3. Artykuły ochronne dla pracowników

Nie można też zapominać o komforcie osób, które będą nosiły odzież bhp. W końcu nikt nie będzie chciał pracować przez kilka godzin, mając na sobie niewygodne ubrania.

Porządna odzież robocza

Pracownicy, którzy do tej pory otrzymywali byle jaką odzież roboczą bardzo często unikają jej noszenia, przez co narażają się na różne niebezpieczeństwa. To natomiast jest ogromnym problemem pracodawcy, który jeżeli doszłoby do wypadku, musiałby się liczyć z konsekwencjami. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm przykłada dużą uwagę do tego, aby zamawiana odzież robocza była porządnie wykonana i zaprojektowana w taki sposób, aby pracownicy mogli cieszyć się wygodą. W sklepie internetowym znajdziesz między innymi wysokiej jakości spodnie, spodenki, koszulki, bluzy, kurtki oraz kombinezony. Warto skorzystać z tej oferty, szczególnie w atrakcyjnej cenie możesz zamówić markową odzież dla pracowników.

Buty BHP dla firm

Niezbędnym uzupełnieniem ubrań z kategorii odzież BHP stanowią buty. W zależności od tego, jaką pracę wykonuje dana osoba, możesz zamówić budy zakryte lub odkryte. Dostępne są także buty o różnej wysokości, co pozwala dopasować je do wszystkich możliwych zagrożeń. Warto również zamówić inne buty robocze na lato, a inne na zimę. Przełoży się to na duży komfort pracowników. Wśród dostępnych butów roboczych dostępne są modele firm Albatros, Caterpillar, Engelbert Strauss, Puma oraz Reebok.

Artykuły ochronne dla pracowników

Jeżeli nie chcesz przepłacać ani ryzykować w kwestii jakości odzieży i obuwia roboczego, sprawdź produkty oferowane przez sklep balticbhp. Wszystkie artykuły możesz zamówić przez internet. Chociaż największą część asortymentu stanowi markowa odzież robocza, znajdziesz tu również narzędzia oraz artykuły ochronne. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo pracowników, którzy podczas pracy muszą mieć zabezpieczoną twarz, głowę oraz drogi oddechowe. Pamiętaj, że zakup nawet najlepszych i najdroższych artykułów ochronnych jest bardziej opłacalny niż pozwalanie pracownikom pracować bez ochrony. Odzież ochronna i pozostałe wyposażenie BHP niejednokrotnie uchroniły przed poważnymi obrażeniami, które naraziłyby firmę na przestoje i dotkliwe straty finansowe.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *