Site Loader

Ślub to dla Pary Młodej niezwykle ważne wydarzenie, do którego pieczołowicie przygotowują się już na wiele miesięcy przed jego datą. Goście zaproszeni na ślub oraz wesele również powinni przygotować się do tej uroczystości, dbając nie tylko o swój odświętny strój, ale również o odpowiedni podarunek dla Młodych. Podpowiadamy, co warto wybrać na prezent z okazji ślubu, jeśli dysponujemy niewielkim budżetem.

Radio internetowe

Wydawać by się mogło, że podarowane w prezencie ślubnym radia to dość dziwny i niezbyt wyszukany prezent. Jednak każdy, kto posiada taki gadżet na pewno przyzna, że jest to bardzo przydatna rzecz, zwłaszcza w kuchni, gdy lubimy posłuchać muzyki i wiadomości przy porannej kawie. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego o poranku, jak zjedzenie śniadania wspólnie ze swoją drugą połówką, gdy w tle leci energetyczna muzyka. Zaletą radia internetowego jest to, że możemy w nim zaprogramować dowolne stacje bez względu na zasięg. Urządzenie łączy się bowiem z naszym routerem bezprzewodowo, korzystając z każdej dostępnej w sieci stacji.

Zestaw noży i desek

Jeśli Para Młoda to miłośnicy gotowania, z pewnością trafionym prezentem będzie podarowanie na ślub zestawu profesjonalnych noży oraz desek do krojenia. Z takim kompletem przyrządzanie dowolnej potrawy będzie łatwe i przyjemne. Możemy wybrać zestaw dedykowany, na przykład składnikom mięsnym i rybnym, serom czy warzywom, w zależności od upodobań Pary Młodej, jeśli oczywiście je znamy.

Ekskluzywne ręczniki i szlafroki dla Pary

Ten prezent można z powodzeniem zaliczyć do trafionego podarunku ślubnego. Wysokiej jakości zestaw ręczników i szlafroków dla dwojga, zapakowanych w eleganckie opakowanie, będzie idealnym pomysłem na prezent ślubny i nawet, jeśli podobny komplet Para Młoda otrzyma od innych gości, to z pewnością drugi komplet się nie zmarnuje.

Kieliszki

Dobrej jakości kieliszków nigdy dość. Taki prezent ślubny zawsze cieszy się popularnością i za każdym razem wzbudza radość obdarowanych. Możemy zdecydować się na zakup klasycznych kieliszków do białego lub czerwonego wina bądź szampanówek lub tych do likierów czy nalewek. Alternatywą dla kieliszków może być podarowanie Młodym zestawu szklanek do whisky, jeśli wiemy, że są oni koneserami tego trunku.

Encyklopedie i poradniki

Ciekawym prezentem może być wręczenie Parze Młodej zestawu encyklopedii tematycznych bądź książek poradnikowych, tym bardziej, jeśli wiemy, co interesuje obdarowanych. Taki komplet książek będzie świetnym uzupełnieniem domowej biblioteczki i z pewnością będzie przydatne w życiu nie raz.

Bon podarunkowy

Jeśli obawiamy się zakupu konkretnej rzeczy na prezent ślubny, możemy podarować Młodym bon upominkowy do jednego ze sklepów z wyposażeniem wnętrz. Będą oni go mogli zrealizować podczas zakupu czegoś, co faktycznie jest im potrzebne. My dzięki temu będziemy mieć poczucie, że nasz prezent był w 100% trafiony.

Pieniądze

Podarowanie młodym pieniędzy to wciąż aktualny i popularny prezent. Pamiętajmy jednak, aby wręczyć je w eleganckim stylu. Świetnie sprawdzą się tu ręcznie robione kartki ślubne ze specjalną kieszonką na pieniądze, które same w sobie będą ładną pamiątką ślubną.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły będą dla Was przydatną inspiracją podczas poszukiwania idealnego prezentu ślubnego.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *