Site Loader

Nie wszystkie marzenia czy też potrzeby da radę sfinansować, korzystając z kredytu gotówkowego. Są również te większe wymagająca większych nakładów finansowych, takie jak choćby remont mieszkania czy też domu. Nie chodzi tu oczywiście o pomalowanie kilku pokoi, ale raczej o kapitalny remont. Celów takich oczywiście może być więcej, jednakże każdy z nich z powodzeniem sfinansujemy za pomocą pożyczki przez internet.

Kredyt gotówkowy jest droższy od niej wskutek tego, że ma wyższe oprocentowanie i jest udzielany na krótszy czas, gdyż maksymalnie do 120 miesięcy. Biorąc kredyt gotówkowy w maksymalnej wysokości, czyli około 120 000 na maksymalny czas 120 miesięcy, otrzymamy ratę miesięczną do spłaty w granicach 1500 zł. To duże obciążenie dla budżetu domowego szczególnie w dzisiejszych czasach.

Pożyczka hipoteczna jest dużo tańsza dzięki niższemu oprocentowaniu, które bank może zaproponować z racji tego, że posiada zabezpieczenie pożyczonych nam pieniążków w postaci nasze nieruchomości. Ponadto maksymalny czas spłaty pożyczki hipotecznej sięga nawet 25 lat. Długi okres spłaty i niskie oprocentowanie daje nam niską radę nawet przy wysokich kwotach pożyczek.

Dlatego też, kiedy potrzebujemy większej gotówki na dowolny cel, pożyczka hipoteczna sprawdzi się doskonale jako źródło finansowania.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *