Site Loader

Zabudowana wanna wpisała się już w kanon nowoczesnej łazienki, ale wolnostojąca armatura do kąpieli jest wciąż pożądanym klasykiem. Elegancja, która objawia się w zgrabnym kształcie. Wygoda, która mimo małych gabarytów jest mocno odczuwalna.

Zgrabna misa, która rzuca się w oczy i zdobi pomieszczenie. Mała wanna o długości 150 centymetrów jest jednocześnie kompaktowa, a z drugiej strony zaprzecza temu, aby miała być ciasna. Z powodzeniem każdy znajdzie w niej ukojenie w chwilach kąpieli.

Tania łazienka nie musi być nudna, a wolnostojąca wanna o długości 150 centymetrów jest idealnym rozwiązaniem, które nada pomieszczeniu katalogowego wyglądu. Inspiracją może być produkt, prezentowany na stronie tanialazienka.com. Warunkiem zastosowania wolnostojącej armatury jest metraż łazienki. Ze względu na obłe kształty, sprzętu nie da się go dopasować do kątów, ale w tym jego urok. Wanna o długości 150 centymetrów przeznaczona jest do samodzielnej prezentacji i wyróżnienia jej przez ustawienie w centralnej części pomieszczenia. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Łatwy dostęp z każdej strony wanny. Wysokość 60 centymetrów jest optymalna do tego, aby komunikacja podczas wejścia i wyjścia była komfortowa. Oczywistym jest, że największą zaletą sprzętu jest sam jego urok i kształt, który wyróżnia się elegancją, ale pasuje do wszystkich stylów w aranżacji wnętrz.

Posiadacze dużych łazienek nie powinni się zastanawiać nad wyborem alternatywy do wanny wolnostojącej o długości 150 centymetrów. Dlaczego? Wygląd jest ujmujący, ale dane techniczne i właściwości jeszcze bardziej przemawiają na korzyść armatury tego typu:

– akryl jako materiał wykonawczy doskonale utrzymuje ciepło przez długi czas. Efekt? Możliwość spędzania długich minut na relaksującej, ciepłej kąpieli.

– wzmocnienie powierzchni włóknem szklanym – innowacyjna technika, która nie tylko podkreśla piękno połysku, ale przede wszystkim dodaje wannie wartości funkcjonalnej. W jaki sposób? Sprzęt dzięki zastosowaniu wzmocnienia jest odporny na urazy mechaniczne i zarysowania;

– unikalna konstrukcja – pomiędzy dwa arkusze akrylu, które budują sprzęt została włożona warstwa powietrza, która jeszcze dokładniej i dłużej utrzymuje ciepło nalanej wody;

– optymalne wymiary – wanna o długości 150 centymetrów nie jest ani duża, ani tym bardziej za mała. Doskonale wpisuje się w każde wnętrze, wzbogacając je swoim luksusowym wyglądem.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *