Site Loader

Oferty leasingowe staja się coraz bardziej niekorzystne pod kątem płynności przedsiębiorstw. Z jednej strony procentowa wpłata własna pozwala na obniżenie miesięcznej raty, z drugiej zaś deklaracja procentowa wykupu podwyższa wartość ostatecznego wykupu. Dodatkowa wizja eksploatacji auta oraz obowiązkowych przeglądów w salonie pozostawia wiele do życzenia – pod nazwą opłacalne.

Długoterminowy wynajem auta biznesowego

Budzącą gorącą ciekawość staje się oferta wynajmu długoterminowego auta do celów biznesowych. Samochody nowe o niecodziennym wyposażeniu – przyciągające wzrok. Procedura wynajmu auta jest skrócona do niezbędnego minimum w porównaniu do umowy leasingowej. Wynajem nawet kilku aut biznesowych będzie bardziej opłacalnym działaniem niż wchodzenie w układy leasingowe.

Atuty

Wynajem długoterminowy do istny kalkulator korzyści finansowych dla przedsiębiorcy. Nie tylko zyskuje auto biznesowe ale otrzymuje samochód nowy, którego nie musi serwisować, opłacać przeglądu i ubezpieczenia. To stała płaska stawka miesięczna oczywiście wliczone są w niej koszty amortyzacji pojazdu. Korzyści z długoterminowego to przede wszystkim atrakcyjna cena za miesiąc najmuj w okresie trwania umowy.

Modele samochodów

Samochód musi wyglądać – szczególnie samochód firmowy i służący do ważnych spotkań biznesowych. Oferta modeli biznesowych do obejrzenia na biznesrentcar.pl pozwala wybrać wygodne i ładne auto w zależności od potrzeb. Interesujące modele BMW, Mazda czy Lexus pozwolą na efektywne korzystanie.

Sprawdź również: http://biznesrentcar.pl/

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *