Site Loader
jak odzyskać byłą

Rozstanie nie zawsze musi oznaczać koniec związku, czasami taka przerwa jest wręcz konieczna, żeby go umocnić. Co jednak, jeżeli po rozstaniu partnerka oddaliła się jeszcze bardziej i nie widać szans na ponowne zejście?

Rozstanie.

Wiele zależy od przyczyn rozstania oraz od tego, która strona je zainicjowała. Jednak, bez względu na to, jak wyglądało rozstanie i z czyjej winy ono było, to zawsze istnieje szansa na ponowne bycie razem. Jak tego dokonać?

Jak odzyskać byłą?

Odzyskać byłą można na kilka sposobów, na przykład poprzez wzbudzenie w niej zazdrości. Oczywiście, jest to sposób ryzykowny, ponieważ igra z uczuciami i emocjami i może odwrócić się przeciwko nam i „wpędzić” była w ramiona kogoś innego. Dlatego zamiast pokazywać się z inną dziewczyną i tym samym może przekreślić swoje szanse na powrót byłej, lepiej pokazać jej, że radzimy sobie sami całkiem nieźle. Spotkania ze znajomymi albo wyjścia do kina dadzą byłej do zrozumienia, że nie jesteśmy w żałobie i być może sama zechce do nas wrócić.

odzyskacbyla.com.pl opinie to przede wszystkim testowanie różnych sposobów i w miarę możliwości obserwowanie jej reakcji. Być może okaże się po czasie, że nie jest nam źle samemu albo korzystając z nowo pozyskanej wolności uda się nam poznać kogoś nowego, z kim perspektywa związku okaże się dużo bardziej kusząca. Nie przekonamy się o tym, dopóki nie spróbujemy, więc nie ma co rozpaczać po rozpadzie związku, ale brać się za jego naprawianie albo szukanie nowych szans na inne, być może lepsze relacje.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *