Site Loader

O szybkich pożyczkach online słyszy się dosłownie z każdej strony. Dla kogo dedykowane są te pożyczki, kto może ją wziąć bez problemu?

Dla kogo szybkie pożyczki online

Większość firm udzielających szybkich pożyczek online ma takie obostrzenie, że pieniądze mogą pożyczyć osoby posiadające obywatelstwo polskie. Trzeba zatem mieć dowód tożsamości, który potwierdza obywatelstwo. Kryterium jest również wiek. Niektóre firmy pożyczają osobom dopiero po ukończeniu 20 roku życia, górna granica to natomiast najczęściej 79 lat. A zatem ludzie starsi oraz młodsi nie mogą wziąć pożyczki online.

Pożyczka bez BIK

Wiele firm pożycza pieniądze bez sprawdzania historii kredytowej klienta. To oczywiście bardzo ważne dla osób, które mają jakieś zadłużenia, problemy finansowe, a zatem figurują w bazie dłużników. Pożyczki bez BIK ratują im sytuację wtedy, gdy nie mogą zdobyć pieniędzy na ważny cel w żadnej z instytucji finansowych, które kontrolują Rejestr Dłużników. Dla niektórych to ostatnia deska ratunku by zdobyć pieniądze.

Konto w banku

Niektóre firmy oferują pożyczkę tylko tym osobom, które mają założone konto w banku na własne imię oraz nazwisko. Pieniądze są zatem przelewane właśnie na ten wskazany rachunek, który wcześniej musi być odpowiednio zweryfikowany. W jaki sposób? Część firm wymaga dokonania tak zwanego przelewu weryfikacyjnego, a zatem na wskazany numer konta przelewa się jakąś symboliczną kwotę, dosłownie 1 grosz, aby pracownik firmy sprawdził, czy klient ubiegający się o pożyczkę jest rzeczywiście właścicielem tego konta.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *