Site Loader

Sklep internetowy e-skladnica.pl to jeden z najchętniej wybieranych punktów sprzedaży części do ciągników oraz innych maszyn rolniczych. Od lat zaopatruje rolników, mechaników i serwisantów w niezbędne elementy maszyn, takie jak filtry paliwa, hydromotor T-088, łańcuchy napędowe czy przeguby osiowe. Oprócz części wymiennych, w ofercie sklepu znajdują się także fantastyczne zabawki rolnicze i budowlane.

Szeroki wybór części zamiennych

Na każdą maszynę rolniczą składa się zestaw skomplikowanych, powiązanych ze sobą układów, które z upływem czasu mogą ulec uszkodzeniu. Wymiana uszkodzonych lub zużytych części bywa niekiedy kłopotliwa. W wyborze odpowiednich elementów zamiennych najlepiej zdać się na profesjonalistów – doświadczonych mechaników i serwisantów.

Akcesoria do zestawów Bruder

W niezwykle bogatej ofercie zabawek marki Bruder, oprócz imponujących pojazdów i spektakularnych maszyn, znajdziemy także akcesoria uzupełniające, dzięki którym zabawa nabierze kształtu i koloru. Znajdziemy tu ruchome ładowacze czołowe, pnie drzew do łuparki, ziemniaki do kopaczki, bale drewna, śmietniki, a także kostki i bele sprasowanego siana. Wszystkie elementy i zabawki Bruder zostały wykonane z tworzyw sztucznych, posiadających europejski i amerykański certyfikat bezpieczeństwa.

Traktorek Rolly Toys dla najmłodszych

Dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat niemiecki producent zabawek Rolly Toys przygotował traktorek na pedały, wyposażony w ruchomą łyżkę ładowacza czołowego oraz odczepianą przyczepkę do przewożenia dziecięcych skarbów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzyw oraz zabezpieczeniu układu mechanicznego, zabawka jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *